Важливо

Цапюк: Боргів перед бюджетниками не буде

Працівники бюджетних сфер – освіти , медицини , культури – можуть спокійно видихнути. Заборгованості із зарплати до кінця року не буде.

Про це заявив Олександрійський міський голова Степан Цапюк, повідомляє «Правдоруб».

«Яка проблема? Все нормально. Сьогодні держава знайшла резерви , і по всій Україні коригуються бюджетні гроші. На жовтень , листопад і грудень зарплата в освіті , медицині та культурі буде в повному обсязі , проблем не буде», – сказав Цапюк .

До благополучної категорії можна віднести і державних службовців. У них теж затримок не передбачається.

Стосовно комунальних підприємств — ситуація трохи інша. Гроші на виплату їм зарплат в місцевому бюджеті є, онак проходження платіжних документів може гальмувати казначейство .

«Благоустрою» вчора закрили зарплату. І взагалі всім комунальним підприємствам – «Благоустрій» , «Світло –Центру» , друкарні – всім закрили. У нас власних доходів достатньо для виконання бюджету . Тобто ми виконуємо , але є проблеми з казначейством , воно не пропускає. Грошей у нас є достатньо. Все залежить від ситуації , як буде казначейство пропускати наші гроші. Ми кладемо платіжку , а казначейство не пропускає , ось проблема», – поскаржився Цапюк .

На питання , чи може казначейство так само , як і комунальникам , гальмувати гроші вчителям , медикам , чиновникам та працівникам культури , міський голова відповів так:

«Освіти, медицини, культури, держслужби це не стосується. А комунальників – стосується. У них буде залежати ситуація від казначейства , незалежно від того, що гроші у нас є. Бюджетники – це держава , а комунальні підприємства – наші повноваження , і тут є по казначейству питання», – підкреслив він.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар