Важливо

Цапюку поскаржилися на «Розвагу»

Ініціативна група Олександрійської міської організації товариства культурного відпочинку та рибалок «Розвага» поскаржилася керівнику міста на свого керівника.

Про це йдеться на сайті міськради.

Степан Цапюк, його перший заступник Людмила Давиденко та секретар міської ради Геннадій Лоцман зустрілися з ініціативною групою Олександрійської міської організації товариства культурного відпочинку та рибалок «Розвага», яка з 2010 року виконує діяльність з використання та зариблення ставка у Перемозькому мікрорайоні.

Із 2009 року організацію очолював В.Маліновський, який, за словами представників ініціативної групи, порушував ведення фінансової документації, не вів зариблення водойми, одноосібно господарював на ставку. Із 678 членів організації близько 600 були незаконно виключені з членів товариства навіть без їх відома. Як реакція на такі неправомірні дії – створено ініціативну групу, яка і звернулася за захистом своїх громадянських прав до міської влади.

Міський голова доручив секретарю міської ради та начальнику управління приватизації, оренди майна і землі міської ради допомогти членам «Розваги» у вирішенні юридичних та фінансово-господарських проблем діяльності товариства.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар