Важливо

Як кіровоградці частували і розважали поранених воїнів (ФОТО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Учора, 24 січня, у Центральному сквері небайдужі кіровоградці збирали смаколики для воїнів АТО, які нині перебувають на лікуванні у обласному госпіталі ветеранів.

Як повідомив Першій електронній організатор – волонтер КОГМО «Пробудження» Сергій Костенко, такі спільні акції покликані не лише підтримати бійців, а й об’єднати кіровоградців перед обличчям реальної загрози.

Допомогти бійцям міг кожен бажаючий і таких людей було чимало. Приносили яблука, апельсини, гранати, а ще варення, сік, печиво.

З усіма цими смаколиками волонтери попрямували до госпіталю – частувати солдатів. До речі, зараз у різних відділеннях лікувального закладу знаходиться понад 30 військових, які отримали поранення на Сході України. Біля ліжка кожного воїна є український прапор, бойовий стяг підрозділу, а ще листівки й малюнки від дітлахів Кіровоградщини.

Порадувати своїх захисників вирішили і юні таланти. Так гурт «Проти течії», Маша Моренко і Валерія Костюніна влаштували для бійців міні-концер з душевними піснями, запальною грою на гітарі та мелодійним співом скрипки. Наостанок місцева рукодільниця Світлана Пасашкова обдарувала воїнів оберегами, які захищатимуть їх і на війні, і в мирні часи.

Розчулені хлопці не хотіли прощатися зі своїми гостями, навіть коли лікарі наполягали, що пацієнтам вже час відпочивати. Тож волонтери і співаки пообіцяли – невдовзі знову навідають бійців з піснями і вітамінками.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар