Футболіст “Зірки” зіграв свій перший матч у збірній України

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Вчора, 23 січня, вихованець кіровоградського футболу Дмитро Фатєєв у складі молодіжної збірної України провів свій перший матч на турнірі «Аntalya Cup», що триває в Туреччині.

Суперником українців була збірна Албанії, яка в матчі-відкритті турніру поступилася збірній Ірану 2:1. Захисник кіровоградської «Зірки» провів на полі весь матч і зробив свій внесок у перемогу нашої національної збірної з рахунком 2:0.

На 63-й хвилині українцям вдалася контратака, в результатi якої Безбородько відкрив рахунок. На 88-й хвилині його подвоїв Фаворов.

Свій наступний матч на турнірі підопічні Сергія Ковальця проведуть у понеділок, 26 січня проти команди Ірану. На даний момент в активі обох збірних по 3 очки, тож саме цей матч і визначить переможця турніру.