Важливо

Кіровоградський сищик видав книгу

Книга «Легенди карного розшуку Кіровоградщини» тиражем у 350 екземплярів побачила світ у Кіровограді.

Про це Першій електронній повідомли в СГЗ УМВС в області.

Це єдине у своєму роді друковане видання про історію міліції краю, що відображена через призму історії карного розшуку. Автор книги – пенсіонер органів внутрішніх справ області, розшуковець із понад 30-річним досвідом роботи, член Національної спілки журналістів України Веніамін Янішевський.

Над своїм дітищем Веніамін Михайлович трудився більше трьох років. Створив більше 30 нарисів, проілюстрував їх 130-ма фотографіями, окремі з яких є справді унікальними.

Крок за кроком, буквально по крупинках автор збирав відомості про колишніх правоохоронців, адже книга розкриває історію карного розшуку, починаючи ще з 20-х років минулого сторіччя. Частину матеріалів, звісно, присвячено і розшуковцям, що і зараз працюють в рядах міліції регіону.

Усі герої книги реальні люди, у 90% випадків – співробітники карного розшуку, розповіді про яких розкривають суть нелегкої і небезпечної служби, насамперед, оперативників.

У планах автора — творення наступної книги про сучасні будні міліції Кіровоградщини. Її Веніамін Янішевський хоче присвятити, окрім рідного карного розшуку, також слідчим, дільничним інспекторам міліції та працівникам інших підрозділів органів внутрішніх справ.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар