Важливо

День Соборності у Кіровограді (анонс)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

22 січня Україна відзначатиме 96-річчя Акту злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки – День Соборності. День, який увійшов в історію, як знаковий крок на шляху до здійснення одвічної мрії українців про єдину велику державу.

Цього дня у Кіровограді відбудеться кілька подій:

1) Патріотичний флешмоб, який відтворить історичний Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки 1919-го року.

Учасники акції утворять на центральному мосту живий ланцюг, який символізуватиме єднання українців.

Взяти участь в акції можуть всі бажаючі.  Збір учасників – о 13.30 год. на Набережній біля аптеки. О 14.00 відбудеться формування живого ланцюга. При собі бажано мати українську символіку.

2) За ініціативи обласної державної адміністрації та представників громадськості 22 січня в обласному центрі відбудеться Марш Соборності та мітинг.

Початок о 12.00 год. від пам’ятника Богдана Хмельницького. Марш Соборності пройде по маршруту: вул. В.Чорновола, вул. Т. Шевченка – пам’ятник Тарасу Шевченку – пам’ятник Володимиру Винниченку, Ковалівський парк – громадський пам’ятник загиблим воякам на сході України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар