Важливо

80% студентів КНТУ не стикалися із корупцією?

Комісія Державної інспекції навчальних закладів під час проведення комплексної перевірки Кіровоградського національного технічного університету провела анонімне опитування студентів.

Про це, інформуючи про результати перевірки, повідомив ректор КНТУ Михайло Черновол.

«Окремо інспекція перевіряла відвідуваність студентами занять (наші показники на рівні інших українських ВНЗ), та провела анонімне, таємне анкетування студентів. Більше 80% опитаних студентів заявили, що на власному прикладі не стикалися та не знають про випадки корупції під час складання сесій», — зазначив він.

За словами ректора Кіровоградського національного технічного університету Михайла Черновола, час проведення перевірки – четвертий квартал 2013 року, був визначений давно, а остання планова перевірка у КНТУ проходила у 2009 році.

Як відзначив ректор, комісія підійшла до виконання свої обов’язків професійно і дуже ретельно. В першу чергу інспекція перевіряла відповідність напрямків діяльності університету усім нормам законодавства: «Практично без зауважень – господарсько-фінансова і наукова діяльність КНТУ.

Достатньо виникло зауважень з організації навчального процесу: щодо складання навчальних планів, уніфікації навчальних планів між різними кафедрами, розбіжності у індексах спеціальностей тощо. Але майже всі ці зауваження стосуються ведення документації. Аналогічні зауваження по кадровій службі, діловодству особових справ співробітників.

Із повним коментарем з приводу перевірки можна познайомитися тут.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар