Важливо

В Олександрії почалися затримки із зарплат бюджетникам

В Олександрії почалися затримки із зарплат працівникам бюджетної сфери. Зокрема, така проблема торкнулася комунального підприємства «Благоустрій».

Про це повідомляє «Правдоруб».

Колектив досі не отримав зарплату за вересень. Вона виплачується 7 числа. Також немає жовтневого авансу , що очікувалося 22 жовтня.

За словами директора КП «Благоустрій» Володимира Литовченка, проблема виникла через блокування грошей казначейством. Втім , працівникам від цього не легше.

«Ми отримуємо гроші тільки від міської ради. Вона нам виділила достатньо коштів для виплати зарплати, вони в казначействі. Тепер всі в очікуванні. Я у міського голови був неодноразово, і він дзвонив у казначейство, і я дзвоню в казначейство, але поки крім обіцянок нічого», – коментує Литовченко .

Переважно, люди тут отримують «мінімалку» – 1147 грн. Грошей ледве вистачає вижити від получки до получки . Тому будь-яка затримка викликає занепокоєння і паніку. Колектив почав погрожувати керівництву зупинити діяльність. Поки вдається утримати ситуацію. А що стосується грошей, то їх обіцяють із дня на день.

«Звичайно, за таких затримках важко з колективом працювати. У людей заробітні плати невеликі, люди починають турбується, шумлять, але, тим не менш, працюють, виходять, але нарікають . Вчора було оголошено по телебаченню, що Азаров якісь кошти виділив для бюджетників. Може , щось і нам потрапить. Я думаю, до кінця місяця повинні бути гроші, я вкрай на це сподіваюся», – зазначив керівник КП.

Комунальне підприємство «Благоустрій» налічує 74 працівника . Основні види діяльності: прибирання міста , озеленення, обпилювання дерев.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар