Важливо

На Кіровоградщині відкривається сезон полювання на парнокопитних

2 листопада відкривається полювання на диких парнокопитних тварин в мисливських угіддях Кіровоградщини.

Про це повідомляє Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та наказів користувачів мисливських угідь Кіровоградської області, вже у найближчу суботу мисливці, за наявності відповідних документів зможуть здійснювати полювання на кабана, козулю та оленя.

Проводитимуть полювання на зазначених тварин 23 користувача мисливських угідь області – 4 державні лісогосподарські підприємства, 18 районних організацій Українського товариства мисливців та рибалок і ФСТ «Динамо» України в Кіровоградській області.

Полювання триватиме з 2 листопада по 29 грудня включно. Днями здійснення полювання на диких парнокопитних тварин є субота та неділя.

Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства нагадує усім мисливцям, що, відповідно до статті 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», кожен мисливець під час здійснення полювання повинен мати при собі наступний перелік документів: посвідчення мисливця; щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка тощо); відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання; паспорти на собак мисливських порід у разі їх використання під час полювання.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар