Важливо

Освіта Світловодська – на грані дефолту

На одному із останніх засідань Світловодського міськвиконкому перший заступник міського голови Юрій Лукинський ознайомив членів цього органу з листом начальника міського управління освіти Геннадія Френкеля.

У ньому йдеться про критичну ситуацію, що склалася в освітній галузі, передає власкор Першої електронної.

Наразі наповнення галузі бюджетним фінансуванням у листопаді складає лише 5% від потреби, що унеможливлює роботу колективів освітніх закладів міста.

З цієї причини у листі пропонується призупинити навчальний процес з 4 листопада до 31 грудня 2013 року. А поновити його з 2 січня 2014 року з переведенням навчального тижня з п’яти до шести днів – аби надолужити втрачений час.

Однак, зазначив Лукинський, виконком не погоджується із подібною пропозицією й робить все необхідне задля виділення додаткових дотацій із обласного бюджету, які би забезпечили фінансування бюджетників до кінця року.

Уже, наголосив заступник міського голови, досягнуто домовленостей із керівництвом області щодо виділення першої частини необхідних коштів. І станеться це найближчої п’ятниці. А 5 листопада має відбутися засідання позачергової сесії міськради, де буде уточнюватися міський бюджет з урахуванням надходжень із обласного бюджету. Загальна ж сума, необхідна світловодським бюджетникам аби «закрити» поточний рік, складає 10 мільйонів гривень.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар