Важливо

В області готують комплексну програму оздоровлення дітей

Перший заступник голови КОДА Віктор Серпокрилов видав розпорядження «Про підготовку обласної комплексної соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2017 року».

Його текст оприлюднено на сайті ОДА.

«Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 травня 2013 року № 549-р «Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми
оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2017 року»:
1. Визначити департамент соціального захисту населення облдержадміністрації головним розробником обласної комплексної соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2017 року (далі – Програма).

2. Надати до 31 жовтня 2013 року департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації пропозиції до проекту Програми:

1) департаменту освіти і науки, молоді та спорту, департаменту культури, туризму та охорони культурної спадщини, управлінню охорони здоров’я, управлінню молоді та спорту облдержадміністрації, обласному відділенню
Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, головному управлінню державної санітарної епідеміологічної служби області, управлінню МВС України в області, управлінню ДСНС України в області – за встановленою формою 1 (додається);
2) райдержадміністраціям, міськвиконкомам – за встановленою формою 2 (додається).
3. Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації розробити та погодити в установленому порядку проект Програми та до 21 листопада 2013 року подати його обласній раді.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Пастух Г.В.», — сказано в ньому.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар