Важливо

Корейці в Кіровограді: перш ніж інвестувати, необхідно вивчити закони

Очільник делегації корейської компанії Samchully Energy Solution Co під час зустрічі з заступником голови ОДА Ярославом Арсірієм зазначив: перш, ніж вкладати кошти в економіку іншої країни, необхідно вивчити її законодавство та дізнатися про умови, в яких працюватимуть інвестори.

Про це повідомляє кореспондент Першої електронної.

Сьогодні делегація представників корейської компанії Samchully Energy Solution Co, яка перебуває в нашій області з метою налагодження співробітництва між суб’єктами господарювання у галузі виробництва та споживання біопалива, зустрілася з першим заступником голови ОДА Ярославом Арсірієм, керівниками профільних галузевих управлінь облдержадміністрації та представниками деяких сільськогосподарських підприємств. Мова йшла про можливість створення на території області міні-електростаній, які працюватимуть на біопаливі. Цей напрямок є ключовим у діяльності компанії Samchully Energy Solution Co.

Присутнім під час зустрічі продемонстрували фільм про економічний потенціал області та презентаційний відеоролик компанії Samchully Energy Solution Co. Під час обміну думками президент компанії Samchully Energy Solution Co зазначив, що його зацікавили потужності й можливості кіровоградської компанії «Інтерресурси», однак, в процесі подальшої розмови він зауважив, що, перш, ніж говорити про можливу конкретну співпрацю, його стороні необхідно досконало вивчити українське законодавство та умови, в яких доведеться працювати представникам компанії.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар