Важливо

Підвищенню кваліфікації чиновників заважає тіснота

Засідання робочої групи законодавчого та інституційного забезпечення реформ з питання нового якісного рівня підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади відбулося під керівництвом заступника голови – керівника апарату ОДА Віктора Рєзніка вчора, 29 жовтня.

Про це повідомляється на сайті КОДА.

За словами заступника директора Центру перепідготовки підвищення кваліфікації працівників органів державної влади Сергія Ворони, без постійного професійного зростання державних службовців держава не може розраховувати на проведення будь-яких реформ. Але у підході до підвищення професійної компетенції також уже давно назріли зміни.

Так, останнім часом, Центром проводяться вебінари та онлайн-консультації по законам України, використовується автоматизована веб-система для управління бібліотечним фондом та онлайн-замовлень читачів.

«На сьогодні для ефективної роботи центру потрібно максимально оптимізувати навчальний процес – проводити навчання за професійною програмою лише для вперше прийнятих на державну службу, адже в подальшому, з отриманням чергового рангу, державний службовець не потребує загальноосвітнього підвищення кваліфікації – це не стосується специфіки його діяльності», – наголосив Сергій Ворона.

Головною проблемою на сьогодні заступник керівника Центру назвав недостатню кількість приміщень для занять. Цього року курси підвищення кваліфікації в навчальному закладі пройшло вже понад 1800 осіб, а заняття слухачів проводяться лише у двох аудиторіях.

За ініціативи робочої групи заступник голови – керівник апарату ОДА запропонував розробити план пропозицій про виділення додаткових приміщень для діяльності Центру.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар