Важливо

Керівництво олександрійського «Енерговугілля» викликали «на килим» у міністерство

Мінсоцполітики викликало для звітування керівників найбільших підприємств-боржників із зарплати, до числа яких потрапило й олександрійське ЗАТ «Енерговугілля».

Про це повідомляє Урядовий портал.

На засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати у міністерстві було заслухано доповіді керівників підприємств, найбільших боржників, представників Державного концерну „Укроборонпром”, Міноборони, Мінінфраструктури, Фонду держмайна, Міненерговугілля, Мінфіну та заступників голів регіонів, запрошених на засідання комісії.

У числі крупних боржників значиться також Олександрійська філія ЗАТ «Енерговугілля» із заборгованістю 17,3 млн. грн.

«Погашення заборгованості працівникам підприємств комунальної власності є персональним завданням керівників місцевих органів виконавчої влади. Тому прошу негайно вжити заходів для її повного погашення згідно з графіками. Якщо це не буде здійснено, то питання відповідальності буде розглядатися на засіданні Уряду», – сказала Наталія Королевська.

За рішенням Комісії керівники підприємств, які наростили заборгованість із заробітної плати, мають бути притягнутими до відповідальності. Інформація про проведену роботу має надійти до Мінсоцполітики до 10 грудня 2013 року.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар