Важливо

Як кіровоградська «Самооборона» ярмаркувала (ФОТО)

10 січня на площі Героїв Майдану ярмаркувала кіровоградська «Самооборона»,  яка цього разу збирала гроші не тільки для військових АТО, а й для діток, хворих на фенілкетонурію.

Кіровоград ще й досі живе новорічними святами – зелена красуня, повітряні кульки, атракціон машинок, поні. Одним словом на центральній площі міста є все, чого бажає душа маленького кіровоградця. Та сьогодні комерційним проектам серйозну конкуренцію склали кіровоградські самооборонівці, які влаштували благодійний ярмарок. Діти дружно перейшли від платних розваг до веселих та галасливих Зайчика та Крокодила, які гралися з малятами в рухливі ігри та розповідали про військових, що потребують нашої допомоги.

Поки маленькі кіровоградці веселились, їхні батьки мали можливість поярмаркувати на солодких рядах, які рясніли домашніми смаколиками. Смакоту випікали як волонтери, так їхні друзі та церковнослужителі, які не залишилися осторонь проблем сьогодення.

Левада Євдокимова, одна з волонтерів кіровоградської «Самооборони» розповідає, що їхня організація опікується військовими з липня, не вплутуючись у жодні політичні чвари. Останнім часом волонтери «Самооборони» допомагають військовослужбовцям з Маріуполя, серед яких левова частка кіровоградців.

У самооборонівців є пункт прийому, який знаходиться на ринку «Європейському», куди і запрошуються ті, хто хоче допомогти нашим захисникам. Більш детальну інформацію можна дізнатись за телефоном: (066) 480-88-75

Поширити:

Залишити коментар:

коментар