Важливо

У Кіровограді похвасталися кращими дорогами, ніж у Черкасах та Дніпрі

У Кіровограді активно продовжується виконання міської програми будівництва, реконструкції, ремонту доріг та експлуатації дорожньої системи міста на 2013 рік.

Про це повідомляє сайт КМР.

Належну якість виконаного ремонту відзначив під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради перший заступник міського голови Володимир Каніщев.

«Сьогодні дороги в Кіровограді знаходяться у значно кращому стані, ніж в сусідніх обласних центрах. Це я можу засвідчити особисто і це підтверджують водії, яким довелося поїздити і дорогами Черкас і Дніпропетровська», — наголосив перший заступник міського голови Володимир Каніщев.

За інформацією начальника головного управління житлово-комунального господарства Олександра Хачатуряна, станом на 28 жовтня у Кіровограді виконали поточні ремонтні роботи на 16,9 тисячах квадратних метрах 42 міських вулиць, що становить 88% від запланованого обсягу на поточний рік.

Уже відремонтовані дорожнє покриття на вулицях Генерала Родимцева, Сепняка-Кравчинського, Комарова, Київській, Дзержинського, Академіка Корольова, Валентини Терешкової, Ушакова, Межевого бульвару та інших.

Олександр Хачатурян відзначив, що у Кіровограді також активно освоюються кошти субвенції з державного бюджету, за які здійснено капітальний ремонт вулиць Кірова, Покровської та поточні ремонти на вулицях Декабристів, Героїв Сталінграда, Орджонікідзе. Всього за рахунок субвенції виконані ремонтні роботи на площі 31,22 тисячі м. кв., що становить 80% від запланованого у 2013 році.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар