Важливо

На пільгові ліки для ветеранів Кіровограда витратили 400 тис. грн.

Видатки на пільгове забезпечення лікарськими засобами та препаратами медичного призначення за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування ветеранів війни передбачені у міському бюджеті Кіровограда на 2013 рік у сумі 415,4 тис. грн., фактичні видатки за 9 місяців 2013 року склали 387,122 тис. грн.

Про це йшлося на нараді першого заступника міського голови Володимира Каніщева з керівниками виконавчих органів міської ради вчора, 28 жовтня.

«Завдання міської влади – зробити все можливе, що кожний кіровоградський ветеран відчув турботу і опіку, – наголосив під час наради Володимир Каніщев. – Таке завдання ставить перед нами Президент України і це наш святий обов’язок перед ветеранами Великої Вітчизняної війни».

Перший заступник міського голови доручив усім керівникам виконавчих органів здійснювати постійний контроль виконання звернень кіровоградських ветеранів, особливо у сфері медичного обслуговування та вирішення житлово-комунальних проблем.

Питання соціального захисту ветеранів війни, забезпечення належного рівня їх життя були і залишаються пріоритетами державної політики України, відзначила у своєму виступі начальник відділу соціальної підтримки населення Юлія Вовк, доручення Глави держави місцевим органам влади першочергово спрямовані на забезпечення розв’язання соціальних, медичних, матеріальних, житлових та інших питань ветеранів. За інформацією Юлії Вовк, на обліку управлінь соціального захисту населення виконавчих комітетів Кіровської та Ленінської районних у м. Кіровограді рад сьогодні перебувають 8638 ветеран війни. З них: інвалідів війни — 1063, учасників бойових дій – 1740, учасників війни- 4220, членів сімей загиблих (померлих) -1615, дітей війни 22304.

З метою покращення умов перебування хворих ветеранів війни під час стаціонарного лікування у лікувально-профілактичних закладах комунальної власності міста обладнані окремі палати для ветеранів війни у кількості 55 ліжок. У 2012 році відремонтовані та облаштовані відповідно до європейських стандартів 2 палати у комунальному закладі «Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги» та 1 палата в неврологічному відділенні стаціонару №1 комунального закладу «Центральна міська лікарня м. Кіровограда». На теперішній час до послуг ветеранів у палатах є зручні меблі, телевізори, холодильники, санвузли та душові кабінки з гарячою водою.

У міському бюджеті на 2013 рік передбачені видатки у сумі 85,0 тис. грн. на проведення капітального ремонту та облаштування палат для інвалідів Великої Вітчизняної війни в стаціонарі № 2 комунального закладу «Центральна міська лікарня м. Кіровограда».

Госпіталізація в лікувально-профілактичні заклади комунальної власності міста проводиться планово і безвідмовно. Протягом 9 місяців 2013 року отримали стаціонарне лікування 781 ветеран війни.

За матеріалами сайту КМР

Поширити:

Залишити коментар:

коментар