Важливо

Петрівська колонія знову відзначилася: «Креативний» чай із наркотою (ФОТО)

Чай із наркотичною речовиною виявили в посилці, надісланій для засудженого Петрівської виправної колонії № 49 (Петрівський район Кіровоградської області ).

Про це Першій електронній повідомили в прес-службі управління Державної пенітенціарної служби в області.

«22 жовтня 2013 року під час видачі посилки від громадянки Д. засудженому Б. було виявлено поліетиленовий пакунок прозорого кольору, в якому знаходився чай вперемiш iз сiро-зеленою речовиною рослинного походження, зовнi схожу на наркотичну», — йдеться в інформації.

Про цей факт негайно повідомили до чергової частини Петрiвського РВ УМВС областi та спільно з слідчо-оперативною групою, яка прибула на місце пригоди, задокументували факт вилучення підозрілої речовини.

За цим фактом проводяться слідчі дії та, відповідно, порушено кримінальне провадження. Його внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань у день вилучення за № 12013120260000578 за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 статті 307 КК України.

Нагадаємо, 16 березня із Петрівської колонії засуджені намагалися втекти вертольотом. 13липня  там же виявили та вилучили 24 літри спирту, які намагалися передати засудженому.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар