Важливо

Кінах пообіцяв допомогти підприємцям олександрійського центрального ринку

Олександрійські підприємці, які торгують на Олександрійському центральному ринку, побували на прийомі у Міністра соціальної політики Наталії Королевської сьогодні, 28 жовтня.

Про це власкору Першої електронної повідомив голова ГО «Спілка підприємців Олександрії» Сергій Гриценко.

На прийом прибула делегація із п’яти осіб – стільки помістилися в одному автомобілі. Крім Гриценка — це голова профспілки ринку Юрій Шиманський та ще троє підприємців.

«Із Королевською ми зустрілися, але поспілкуватися вдалося недовго. Вона сказала, що в міністерстві стосовно нашої справи розгляд триватиме довго і порадила звернутися до Кінаха, звела нас із ним», – сказав Сергій Гриценко.

За його словами, із Кінахом відбулася розмова, делегація залишила йому заяви і всі відповідні документи.

«При нас він зателефонував до Генеральної прокуратури і говорив з ними. Пообіцяв допомогти, пообіцяв, що якщо треба, то його помічник приїде і буде розбиратися», – зазначив Гриценко.

Наприкінці зустрічі Кінах запевнив, що найближчими днями до Генпрокуратури та Кіровоградської ОДА від його імені будуть направлені запити щодо ситуації на олександрійському ринку .

Анатолій Кінах – народний депутат України, перший заступник Голови Комітету ВР з питань оборони і безпеки, голова «Українського союзу промисловців і підприємців».

Нагадаємо, 17 жовтня під час мітингу підприємці олександрійського центрального ринку заявляли про готовність перекривати дороги, якщо влада не дослухається до пропозицій підприємців. Їх не влаштовує непрозора на їхню думку реконструкція ринку.

Довідка. КП «Олександрійський центральний ринок» є найбільшим торговельним об’єктом міста. На ньому працевлаштовано до 2 тис. осіб. Із травня цього року дирекція ринку за погодженням із міською владою розпочала реконструкцію, намагаючись ліквідувати стихійну торгівлю поблизу ринку.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар