Важливо

«Обленерго» обіцяє винагороду тим, хто допомагатиме у викритті крадіїв енергообладнання

Керівництво ПАТ «Кіровоградобленерго» звертається до жителів області з проханням невідкладно повідомляти про потенційних крадіїв енергообладнання, обіцяючи інформаторам винагороду.

Про це Першій електронній повідомили у прес-службі підприємства.

Керівництво ПАТ «Кіровоградобленерго» просить невідкладно повідомляти про підозрілих осіб, які здійснюють роботи в безпосередній близькості від металевих опор високовольтних ліній електропередачі, випадки крадіжок з інших електроенергетичних об‘єктів, інформувати про діяльність скупників викраденого майна енергокомпанії за телефонами: (0522) 35-82-06 (автовідповідач), 35-82-35, (097) 520-96-18 або електронною поштою: koeobe02@shtorm.com.

«За інформацію, яка сприятиме попередженню чи розкриттю злочинів пов‘язаних із розкраданням майна енергокомпанії, передбачено винагороду. Нерозголошення отриманих відомостей про особу заявника та анонімність спілкування перед третіми особами гарантуємо», – повідомляє адміністрація підприємства.

Нагадаємо, не так давно Перша електронна повідомляла про масштабну крадіжку кутників. В “Обленерго” є дані про  пошкодження близько 100 опор.

Нині правоохоронні органи проводять заходи по встановленню осіб, які причетні до розукомплектування ліній електропередачі. За подібні діяння за частинами 2-5 ст. 185 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років із конфіскацією майна.

У результаті обстеження пошкоджених опор та місцевості довкола них встановлено, що для пересування зловмисники використовують автотранспорт, в їхньому арсеналі наявні газові різаки.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар