Важливо

Атестація в УМВС: 15 слідчих можуть піти на підвищення

За результатами позачергового атестування, яке проходить у слідчих підрозділах УМВС області, стосовно 15 слідчих прийнято рішення про висунення їх на вищі посади.

Про це Першій електронній повідомили у СГЗ УМВС області.

Всього вже пройшли атестацію понад 130 працівників слідчих підрозділів УМВС України в Кіровоградській області.

Згідно з наказом Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка в органах внутрішніх справ України з початку жовтня проводиться позачергове атестування особового складу. Зокрема, під час проведення чергового етапу атестування комісією під головуванням першого заступника начальника УМВС полковника міліції Ольги Терещенко було атестовано 20 працівників підрозділів слідчого управління та міськрайорганів.

Участь у проведенні атестації взяв і представник МВС України – заступник начальника Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення Вадим Наумов.

Оцінювали професійність кіровоградських слідчих також заступник начальника УМВС полковник міліції Руслан Бугринець, начальник управління кадрового забезпечення полковник міліції Іван Стеценко, голова професійної спілки атестованих працівників міліції Валерій Шевчук, представники відділу внутрішньої безпеки, а також керівництво галузевих служб обласного апарату.

«Загалом позачергову атестацію вже пройшли 135 працівників слідчих відділів з 17 міськрайорганів області та п’яти відділів слідчого управління. За результатами роботи атестаційної комісії – 105 працівників відповідають займаній посаді, стосовно 15 слідчих прийнято рішення про висунення їх на вищі посади. Дев’ять працівників зараховано до резерву кадрів, ще шістьох переведено на інші посади», – повідомляють у відомстві.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар