Важливо

Олександрійські підприємці поскаржаться міністру Королевській

Підприємці Олександрійського центрального ринку в понеділок виїдуть до Києва, щоб потрапити на прийом до Міністра соціальної політики Наталії Королевської.

Про це власкору Першої електронної повідомив голова громадської організації «Спілка підприємців Олександрії» Сергій Гриценко.

«Виїжджаємо на прийом, записані до Міністра соцполітики Наталії Королевської в понеділок на 15:00. Ми відвеземо всі документи, всі заяви в прокуратуру, всі заяви голові ОДА. Маємо єдине прохання: той, хто зареєстрований як підприємець і протягом кількох років торгує, повинен мати гарантоване місце на ринку», — розповів Гриценко.

«Яким буде результат, я не знаю. Але будемо діяти, як попереджали. Тобто їхати на Київ і так далі. Але дорогу перекривати не будемо. Тому що, ви ж розумієте, можуть постраждати люди», — додав голова громадської організації.

Нагадаємо, 17 жовтня під час мітингу підприємці олександрійського центрального ринку заявляли про готовність перекривати дороги, якщо влада не дослухається до пропозицій підприємців. Їх не влаштовує непрозора на їхню думку реконструкція ринку.

Довідка. КП «Олександрійський центральний ринок» є найбільшим торговельним об’єктом міста. На ньому працевлаштовано до 2 тис. осіб. Із травня цього року дирекція ринку за погодженням із міською владою розпочала реконструкцію, намагаючись ліквідувати стихійну торгівлю поблизу ринку.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар