Важливо

Сільгоспінспекція Кіровоградщини досі не може перевіряти збіжжя на ГМО

Лабораторії територіальних органів Державної інспекції сільського господарства протягом 9 місяців 2013 року провели 182 тис. 748 випробувань зерна та продуктів його переробки.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Загальна кількість перевірених проб становить 21 тис. 692 штук. За результатами проведеної лабораторної експертизи оформлено 21 554 протоколів випробувань, вага перевірених партій зерна та продуктів його переробки склала 4 928 тис тонн.

На сьогодні лабораторії Держсільгоспінспекцій в АР Крим, у Вінницькій, Запорізькій, Полтавській, Харківській, Тернопільській областях оснащені лабораторним обладнанням для кількісного визначення ГМО в зерні, проте з переліку зазначених лабораторій акредитованими є лише лабораторії у Вінницькій та Харківській областях, а лабораторії в Донецькій, Закарпатській, Кіровоградській, Миколаївській областях акредитовані на визначення технічних показників якості зерна.

Крім того, завершено роботу з акредитації лабораторії Держсільгоспінспекції в Полтавській області. Усунуто зауваження комісії та очікується оформлення атестата акредитації.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар