ФСБшники силоміць вивезли отамана “Війська Донського” Козіцина, а “козачків” нищать бандформування

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Отамана самозваного «Всевеликого війська Донського» Миколу Козіцина, що тероризує Антрацит, затримали бійці російського спецпідрозділу ФСБ «Вимпел» і доправили до Росії.
Про це Першій едлектронній повідомляє Укрінформ з постланням на очільник Громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

«Попри заяви Миколи Козіцина про те, що він буцімто вже тиждень знаходиться у відпустці, насправді він був затриманий під час заворушень у п’ятницю, 28 листопада, бійцями спецпідрозділу «Вимпел» ФСБ Росії. Формально його не було заарештовано, але в супроводі конвою спецпризначенців Козіцина було вивезено в Росію. Після «зачистки» Антрацита, який банда Козіцина перетворила на свою «столицю», подібна ж спецоперація була проведена в Красному Лучі. Зараз загін «Вимпелу» концентрується поблизу Стаханова, тож варто очікувати ліквідації тамтешнього «казачого» ватажка Павла Дрьомова», – розповів Снєгирьов.

Після того, як події в Антрациті набули широкого розголосу, в мережі Інтернет з’явився запис із заявою самого Миколи Козіцина, який, скоріш за все, було зроблено до антрацитівського побоїща, оскільки «отаман» повідомляє лише про те, що він живий, здоровий і займається «деякими проектами». І тут же – що перебуває у відпустці, оскільки притомився за півроку «бойових дій», які загалом зводились до звичайного мародерства.

Тим часом протистояння між різними бандами терористів загострюються. Під час сутичок між бойовиками у населеному пункті Олександрівка Донецької області було знищено одну самохідну артустановку, «Град» та військовий тягач.

Про це на брифінгу повідомив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

«Сьогодні (30.11.2014, – ред.) підтверджено відомості про загибель 18 терористів під час вчорашніх сутичок між бойовиками ЛНР та російськими козаками у місті Антрацит. За оперативними даними, через збільшення тиску з боку конкуруючих банд та невиплату винагороди серед козаків почастішали випадки дезертирства. Окремі банди – на межі розкладання», – зазначив Лисенко.

Також речник ІАЦ РНБО закликав мешканців Донбасу бути обережними, оскільки внаслідок зіткнень між терористами є жертви серед мирного населення.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар