Важливо

Екс-адвокат Лозінського: Мого підзахисного не звільнили з вини журналістів

Колишній народний депутат Віктор Лозінський, який продовжує відбувати термін ув’язнення в Бориспільській виправній колонії № 119 за вбивство Валерія Олійника, відмовився від подання позову до Європейського суду з прав людини.

Про це повідомляє «Погляд».

Як пише видання, в останній момент Лозінський відмовився від цієї ідеї і звільнив свого адвоката Ярослава Зейкана.

Сам же юрист вважає, що його підзахисного вже давно б випустили на свободу, але втрутилися журналісти з «їхніми брехливими статтями».

«І я, і мій колишній підзахисний упевнені, що вагому роль у суді зіграв зовнішній фактор. Журналісти створили громадський резонанс. А всі їхні статті були негативно спрямовані на Лозінського . Ніхто з них не бачив матеріали справи, але всі в один голос заявляли, що він винен», – розповів Зейкан.

Адвокат переконаний, що суд не взяв до уваги дуже важливі деталі справи, які були внесені до протоколу.

«Одним зі свідків виступав міліціонер, якого під тортурами змусили дати неправдиві свідчення. Після знущань його допитував колишній генпрокурор Медведєв (насправді тоді ним був Олександр Медведько – ред.), і йому міліціонер вже розповів усе , що було вигідно прокуратурі. Всі ці деталі є в матеріалах справи , але ніхто на них навіть не дивився » , – переконаний Зейкан.

Як повідомлялося, пан Лозінський може достроково вийти з колонії, отримавши умовно-дострокове звільнення завдяки своїй сумлінній поведінці й ставленню до праці.

Нагадаємо, 20 квітня 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив колишнього депутата Верховної Ради Віктора Лозінського до 15 років позбавлення волі за вбивство жителя Кіровоградської області Валерія Олійника. Однак уже в квітні 2012 року Апеляційний суд Києва пом’якшив вирок Лозінському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар