Важливо

ДАІ: З українськими дорогами повний гаплик

Українські дороги практично не готові до зими. Такого висновку дійшли експерти ДАІ після проведення з 1 по 20 жовтня осіннього комісійного огляду вулично-дорожньої мережі, повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України.

«Попередні висновки невтішні: дорожньо-комунальні організації практично не готові до роботи у зимовий період”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, у ДАІ викликає серйозну стурбованість наявність ям на проїзній частині автодоріг і вулиць, враховуючи, що більшість ям утворилися ще на початку весни.

Через те, що дорожньо-комунальними організаціями протягом будівельного сезону роботи з ліквідації ямковості виконувалися дуже повільними темпами, на сьогодні їхня загальна площа становить майже 2 мільйони квадратних метрів.

Також у Державтоінспекції зазначили, що у комунальних служб відсутня необхідна кількість сучасної снігоприбиральної техніки, а більшість наявної – у непридатному стані.

«Украй повільними темпами йде заготівля достатньої кількості протиожеледних матеріалів (піщано-соляних сумішей), а також відсутній необхідний запас пально-мастильних матеріалів», – констатують у Державтоінспекції.
За результатами узагальнення результатів проведення осіннього комісійного обстеження, з метою належної підготовки вулично-дорожньої мережі до експлуатації у зимовий період, Департамент ДАІ МВС України проінформує Мінінфраструктури і Мінрегіонбуд.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар