Важливо

Світловодський інвалід встановив на «Інтері» новий всеукраїнський рекорд (ФОТО,ВІДЕО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

39-річний інвалід зі Світловодська Сергій Михайленко, який 11 років тому, через необережність на залізничній колії, втратив праву руку й праву ногу, взяв участь у інформаційному шоу на телеканалі «Інтер» «Стосується кожного», яке завершилось демонстрацією нового всеукраїнського рекорду.

“Нові рекорди, які приносять радість подолання – подолання себе, обставин і помилок минулого. 39-річного Сергія Михайленка з Кіровоградської області називають гордістю країни: минулого літа з однією рукою і ногою він переплив водосховище довжиною в п’ять кілометрів. Сергій співає, танцює, захоплюється різьбленням по дереву та робить ремонти, а вести такий активний спосіб життя він почав після страшної трагедії. Зараз Сергій готується встановити черговий рекорд: він збирається зрушити з місця автомобіль, який важить більше чотирьох тонн.

А поки Сергій думає про нові рекорди, в рідному Світловодську його чекає 13-річна донька Анастасія – після розлучення з дружиною Сергій практично не приїжджає до неї та зовсім не цікавиться, як живе його колишня родина. Сам Сергій упевнений, що дружина пішла від нього та забрала дітей, тому що не захотіла жити з інвалідом. У студії “Стосується кожного” Сергій Михайленко та його родина: чи зможуть рідні підтримати людину, яка своїм прикладом і досягненнями допомагає сотням інвалідів повернутися до повноцінного життя”?

Сергій, знявши протез з ноги (щоб не зламався), накинувши на плечі мотузку, зрушив з місця мікроавтобус «Мерседес-Спринтер» з 11-ма пасажирами (загальна вага – 4 т 970 кг) і протягнув його 2,5 м. Рекорд офіційно внесено до «Книги рекордів України». Сертифікат рекордсмену на телепередачі вручила керівник Проекту «Національний реєстр рекордів» Лана Вєтрова.

Улітку цього року Михайленко вже отримав сертифікат на інший рекорд після того, як проплив акваторією Кременчуцького водосховища 5,1 км.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар