Важливо

Андрія Ніколаєнка «дістали» дзвінки з бальнеологічної лікарні

Андрій Ніколаєнко звернувся з проханням до Миколи Ковальчука створити спеціальну комісію обласної ради із залученням фахівців профільних управлінь з приводу ситуації, яка склалася в Знам’янській бальнеологічній лікарні.

Про це повідомляє кореспондент Першої електронної.

Приводом до цього стали ряд критичних публікацій у ЗМІ та дзвінки на «Гарячу лінію» голови ОДА. Зокрема, як зазначив Андрій Ніколаєнко на вчорашній апаратній нараді, незважаючи на те, що заклад комунальний і підпорядкованій обласній раді, дзвінки, в тому числі і від невдоволених відпочиваючих, адресуються саме голові ОДА.

«Води немає, телефонують на «Гарячу лінію». А чому її немає? Скільки років заклад доводився до такого стану? Я прошу, щоб обласна рада, оскільки це комунальне підприємство, разом із профільним управлінням, з економічним чи фінансовим, створила робочу групу, яка проаналізує стан лікарні, визначить, що призвело до критичної ситуація: непроплати з фонду соціального захисту, чи є якісь інші причини?»

Андрій Ніколаєнко вважає, що необхідно з’ясувати, які капітальні вкладення необхідні для вирішення проблем закладу, аби на найближчій сесії облради вирішити, як далі бути з лікарнею.

Нагадаємо, тиждень тому Перша електронна писала про те, що голова облради Микола Ковальчук поінформував голову ОДА про критичний стан, у якому перебуває Знам’янська бальнеологічна лікарня.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар