Важливо

Націоналістичний борщ-напівфабрикат “Слава Україні!” вирушив з Кіровограда в зону АТО

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Минулого тижня в зону АТО відправили 60 літрів борщу-напівфабрикату «Слава Україні!». Смачний подарунок отримали бійці 34-го батальйону «Батьківщина», які на даний момент захищають цілісність нашої держави на Сході.

Лілія Місюня – людина, в голові якої постійно народжуються креативні ідеї, з приводу того, як допомогти українським військовим: то гаражний розпродаж у дворі організувати, то імбирні пряники прикрасити патріотичними малюнками, то компотний фонтан створити. Лише за чотири домашньо-гаражні розпродажі їм вдалося назбирати близько 16 тис. грн., які були витрачені на потреби українських захисників. Одним словом, не любить пані Лілія без діла сидіти.

Розпродажами справа не закінчились. Пані Лілія, залучившись підтримкою своїх подруг та однодумців, вирішила порадувати наших героїв смачним домашнім борщем із салом. Експериментуючи з різноманітними рецептами заправок для борщу, був створений борщ-напівфабрикат «Слава Україні!».

«Не можна залишатися байдужим, особливо в такі непрості для України часи. Тому ми з подругами вирішили, що треба підтримати наших хлопців чимось смачненьким, щоб вони знали, що їх люблять і чекають на повернення додому. Так народилася ідея борщу-напівфабрикату.

З раннього ранку до пізнього вечора ми працювали над приготуванням домашньої смакоти для кіровоградських хлопців у зоні АТО. Різали, тушкували, закручували в банки. Вдалося закрутити аж 18 трилітрових банок борщу. Щоб борщ-напівфабрикат перетворився на повноцінну домашню смакоту, треба лише додати води, картоплі й витратити півгодини часу».

Перша партія борщу-напівфабрикату відправлена в зону АТО волонтерами «Української варти». Зараз пані Лілія збирає продукти на другу партію домашньої їжі для кіровоградських військових, що знаходяться далеко від рідного дому. Для цього активісткам-господаркам треба допомога усіх небайдужих жителів області – продукти: картопля, морква, цибуля, буряк, солодкий перець, помідори та гроші.

Допомогти креативним волонтерам можна, принісши продукти або гроші на їхню закупку в магазин по вул. Миру (р-н Миколаївки, магазин знаходиться біля МАУП, кінцева зупинка маршруту № 21). Або ж звернутися до волонтерів «Української варти».

Анастасія Лісовська для «Першої електронної газети».

Фото волонтерів «Української варти».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар