Важливо

Досудове розслідування самогубства 16-річного юнака контролює прокуратура

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Прокуратурою області взято на контроль хід досудового розслідування кримінального провадження за фактом самогубства 16-річного мешканця села Звенигородка, що поблизу міста Олександрії.

Наразі встановлено, що юнак на ім’я Микола (прізвище не наводиться, оскільки триває слідство) 30 жовтня вчинив суїцид шляхом повішання на мотузці в сіннику, біля домівки.

У рамках розслідування розглядаються наступні найбільш ймовірні версії такого вчинку підлітка: найперша – нерозділене кохання до дівчини; також негаразди (сварки)  в сім’ї. Версія доведення до самогубства найменш ймовірна, оскільки видимих ознак тілесних ушкоджень на тілі не виявлено.

За даними друзів, перед скоєнням самогубства підліток неодноразово говорив про можливість скоєння самогубства через нерозділене кохання до 13-річної односельчанки Аміни. Крім того, наявні відомості про сварки хлопця із батьками через неслухняність (порушення режиму дня, невідвідування школи).

Причини скоєння суїциду досліджуються уповноваженим слідчим із залученням соціальних служб, органів освіти, психолога.

Крім того, у разі встановлення та підтвердження  неналежного виконання власних повноважень службами та уповноваженими органами, прокуратура ініціюватиме притягнення  їх посадовців до дисциплінарної відповідальності, повідомляє Першій електронній прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар