Далі без ФК «Олександрія»

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Сьогодні ввечері у Запоріжжі завершився матч-відповідь 1/8 фіналу Кубку України між ФК «Зоря» та ФК «Олександрія», передає кореспондент Першої електронної.

Першими рахунок відкрили номінальні господарі. Після подачі з кутового м’яч знайшов голову Принса Сегбефіа. Футболіст «Зорі» не схибив. 1:0. Але вже під завісу першого тайму, олександрійцям вдалося зрівняти рахунок. За команду відзначився Максим Імереков. У другому таймі переважно домінували футболісти «Олександрії».

Їм будь-що треба було забивати другий м’яч. Адже результат першого матчу був не на користь наших земляків (0:1). Але більш досвідчені суперники змогли втримати необхідний для них результат. Підсумок матчу – 1:1. Таким чином у наступний етап турніру виходить луганська «Зоря». Нажаль, створити сенсацію команда з Кіровоградщини не змогла.