Важливо

В області можуть з’явитися електронні чиновники

Програмно-технічний комплекс VTM може з’явитися у кожному центрі надання адміністративних послуг Кіровоградської області.

Про це в інтерв’ю Першій електронній повідомила перший заступник голови обласної ради Людмила Салоїд, розповідаючи про робочу поїздку до Китаю.

Цей комплекс, зовні схожий на банкомат він має чимало функцій, які допоможуть досягти бажаної доступності адміністративних послуг й, головне, мінімізації чиновницько-людського фактору в процесі їх надання.

«У комплексі VTM прописані функції coll-центру – контактна особа, яка з’являється на екрані тільки-но людина натисне потрібну кнопку, надає он-лайн консультацію, переадресовує звернення чи запитання саме до того фахівця, який потрібен. Треба оформити спадщину – на екрані з’явиться фахівець саме з цього питання і розкаже, як діяти, які документи зібрати. Якщо ж пакет потрібних паперів вже при собі, пристрій може не лише відсканувати чи скопіювати надані документи, а й прийняти їх від заявника. Крім того, він працює як кеш-машина, а отже й оплатити всі квитанції можна, як то кажуть, не відходячи від каси», — зазначила Людмила Салоїд.

Повернувшись із Китаю, вона презентувала VTM на рівні Міністерства розвитку і торгівлі України. Тепер Кіровоградська область готується стати пілотним проектом в Україні. Планується, що в регіоні запрацює VTM мережа.

Вартість обладнання поки що не обговорюється. Як пояснює Людмила Салоїд, його ціна напряму залежить від функціонального, а відповідно й програмного наповнення.

Уже пораховано, що для Кіровограда потрібно три-чотири такі автоматизовані чиновники, і ще по одному — на кожен район.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар