Важливо

Виявлено розтрату майна на підприємстві оборонно-промислового комплексу на 600 тис. грн.

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Військовою прокуратурою Центрального регіону України під час перевірки виявлено факт розкрадання майна на одному зі столичних підприємств оборонно-промислового комплексу.

Установлено, що службові особи підприємства в період з квітня 2009 по травень 2011 року внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості та вчинили розтрату майна. Збитки державі оцінюються в суму понад 600 тис. грн., тобто – в особливо великих розмірах.

Відомості щодо зазначеного кримінального правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення, що загрожує обмеженням волі на строк до трьох років), ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, що карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років).

Після проведення судово-бухгалтерської експертизи слідством буде визначено коло осіб, причетних до вчинення злочинів, а також остаточна кваліфікація їх діяння, повідомляє управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар