Важливо

23 жовтня відбудеться WEB-портація поетичного слова Лесі Мудрак (анонс)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Засідання молодіжного літературного клубу «Ліра» на тему «WEB-портація поетичного слова» відбудеться в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка 23 жовтня 2014 року о 17.00.

У рамках засідання учасники спілкування он-лайн з відомою українською поетесою, критиком, перекладачем, журналістом, лауреатом міжнародних та всеукраїнських поетичних фестивалів Лесею Мудрак.

У програмі заходу – спілкування з поетесою, знайомство з її поезією, творча майстерня (обмін творчістю молодих письменників Кіровоградщини), чаювання та вільне спілкування.

За докладною інформацією можна звертатися до обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка.

0954712767 – Тетяна Рєзнік – завідувач сектору соціокультурної діяльності
Адреса: вул. Декабристів 6\15. Сайт: http://www.lib.kr.ua

P.S. Олеся Мудрак-Ковалівна, творчий псевдонім Леся Мудрак народилась 29 квітня, у м. Легніца, Польща. Закінчила відділення літературної творчості КНУ імені Тараса Шевченка.

Автор щотижневої рубрики на літературному порталі «Друг читача», автор та ведуча програми «Поетична маєвтика» на Укрлайф-тіві. Співзасновник номінації «Найеротичніший твір» у літературному конкурсі «Коронація слова 2012». Учасниця численних конференцій, фестивалів, літфорумів, теле- та радіоефірів. Організовує камерні (Укрлаф-тіві) й масові («Творчі п’ятниці» в СПУ, конференції, круглі столи ) літературно-художні та культурні заходи із залученням письменників, співаків, композиторів, танцівників, скульпторів, художників та інших, сама репрезентує «театр одного актора», виконуючи в ньому власні поезії.

Лауреатка міжнародних та всеукраїнських поетичних фестивалів (премії «Коронація слова» (2004); приватної премії м. Вупертайль (Німеччина) за «Вишукану розкутість українського слова (2006); Національної програми «Мистецький олімп України» (2009) та першої премії Всесвітнього фестивалю поезії «Дітет де Наіміт» (2013)).

У 2014 заснувала Міжнародний поетичний фестиваль «Terra poetica» та очолила його оргкомітет. Її твори перекладені польською, німецькою, білоруською, болгарською мовами.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар