Важливо

Кіровоградська прокуратура розбереться із причинами втечі вихованця інтернату

У порядку нагляду з метою з’ясування причин та умов, які сприяли втечу неповнолітнього, прокуратура Кіровограда проводить перевірку «Навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ст., ліцей «Сокіл».

Про це Першій електронній повідомили в прес-службі прокуратури.

Обставини справи. Правоохоронці розшукують 16-річного вихованця «Центру соціальної реабілітації для дітей з притулковими групами» Кіровоградської міської ради, який 15 жовтня самовільно залишив територію школи-інтернату та до теперішнього часу не повернувся.
Хід проведення розшукових дій підлітка перебуває на контролі прокуратури міста.

Міліція просить допомоги в пошуку неповнолітнього Тінку Анатолія Костянтиновича, 1997 року народження, який 15 жовтня 2013 року о 9 годині ранку пішов у невідомому напрямку з «Комунального закладу центру соціально-психологічної реабілітації дітей» та до цього часу не повернувся.
Його прикмети: зріст 160-166 см, худорлявої статури, волосся коротке темно-русяве, очі сірі.

Був одягнений: темні джинси, светр темно-синього кольору, чорну балонову куртку та темні кросівки.

Працівники міліції звертаються до усіх, кому відома будь-яка інформація про місцезнаходження неповнолітнього Тінку Анатолія Костянтиновича повідомити за телефонами: (0522) 22-17-34, (0522) 39-41-56, (0522) 39-75-19, або до найближчого відділення міліції за номером «102».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар