Важливо

Голова ОДА особисто проконтролює, щоб винний в резонансному ДТП був покараний

Голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко, перебуваючи у відрядженні, тримає на контролі ситуацію в області, у тому числі – трагічну подію, яка сталася днями у Кіровограді, де на вулиці Героїв Сталінграда сталося смертельне ДТП.

Про це повідомляє сайт КОДА.

«Усі правоохоронні служби, які наглядають за дотриманням прав та свобод громадян на Кіровоградщині, оперативно спрацювали у пошуку та затриманні винуватця трагедії. Не зважаючи на посади та звання, кожен, хто ставить під загрозу життя і безпеку людей, нестиме персональну і невідворотну відповідальність. Я особисто прослідкую за тим, щоб розслідування було проведено в максимально короткий термін, а винні у цій трагедії – суворо покарані, відповідно до українського законодавства.

І хоча втрату, яку понесли рідні та близькі загиблого юнака, не можна виміряти жодними словами, висловлюю щирі співчуття і слова підтримки рідним і друзям Саші Богатирьова», – наголосив Андрій Ніколаєнко.

Нагадаємо, трагедія сталася в Кіровограді 12 жовтня о 4.20 на вулиці Шосейній поблизу торгового центру «Копилка». Автомобіль, що їхав у бік с. Соколівське, збив юнака, який переходив дорогу пішохідним переходом. Від удару потерпілого відкинуло на 40 метрів. Від травм, не сумісних із життям, він помер на місці пригоди. Автомобіль з місця ДТП поїхав, навіть не зупинившись.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар