Важливо

В міліції обговорили своє «обліко морале»

Оперативна нарада слідчих підрозділів органів внутрішніх справ Кіровоградщини, що відбулася сьогодні в обласному апараті, була присвячена зміцненню дисципліни і законності.

Про це Першій електронній повідомив СГЗ УМВС в області.

У роботі наради взяли участь перший заступник начальника УМВС – начальник слідчого управління полковник міліції Ольга Терещенко, заступник начальника УМВС полковник міліції Руслан Бугринець, начальник відділу внутрішньої безпеки у Кіровоградській області ДВБ МВС України підполковник міліції Микола Литвин, начальник управління кадрового забезпечення УМВС полковник міліції Іван Стеценко, а також представники управління служби безпеки України в Кіровоградській області Сергій Спок та прокуратури області Володимир Чорнобривець.

Звертаючись до підлеглих, начальник слідчого управління Ольга Терещенко зокрема наголосила на тому, що поліпшення стану боротьби зі злочинністю, наведення порядку в державі неможливе, якщо працівники органів внутрішніх справ стають на шлях протиправних вчинків, нехтують елементарними правилами поведінки.

«Ми маємо постійно пам’ятати, що ефективність роботи органів досудового розслідування залежить від чистоти наших рядів, високої моральної зрілості особового складу. Повага до закону повинна стати особистим переконанням кожного слідчого та керівника слідчого підрозділу», – зазначила вона.

На необхідності посилення профілактичної роботи щодо недопущення порушення законодавства та попередження надзвичайних подій за участю особового складу звернув увагу начальник УКЗ УМВС Іван Стеценко.

Зі свого боку заступник начальника УМВС Руслан Бугринець зауважив, що лише особиста дисциплінованість та відповідальне ставлення правоохоронцями до виконання службових обов’язків сприятимуть викоріненню негативних явищ у рядах міліції. Обов’язковим є також і постійний контроль за діями підлеглих з боку керівників.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар