Важливо

Кіровоградська міліція виявила факт порушення авторських прав

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Працівники міліції викрили порушення провайдером кабельного телебачення авторських та суміжних прав.

На території одного з районних центрів Кіровоградської області приватне підприємство не санкціоновано, без укладання договору із правовласником, розповсюджувало сигнал кількох телепрограм та надавало протиправний доступ абонентам до їх перегляду у телекомунікаційній мережі.

Факт вчинення кримінального правопорушення працівники сектору боротьби з кіберзлочинністю УМВС в області виявили у ході проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Пірати».

У ході досудового розслідування було встановлено, що службові особи приватного підприємства, розташованого в іншій області, винайняли в оренду для тимчасового користування приміщення в районному центрі на Кіровоградщині.

З даного відділення у порушення Закону України “Про авторське право та суміжні права” без укладання договору із правовласником і розповсюджувалися сигнали телепрограм споживачам кабельної мережі телебачення.

Працівники міліції провели огляд вказаних приміщень, де було вилучено два TV тюнера та кілька системних блоків, за допомогою яких здійснювалося порушення встановленого порядку маршрутизації інформації, тобто зміна режиму роботи мережі електрозв’язку.

Крім того, під час проведення санкціонованого обшуку офісного приміщення приватного підприємства правоохоронці вилучили документацію.

– Розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 176 Кримінального кодексу України (порушення авторського права та суміжних прав), триває, – повідомив начальник сектору боротьби з кіберзлочинністю УМВС України в Кіровоградській області Олександр Ляпун. – На даний час призначено низку експертиз.

СЗГ УМВС України в Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*