Важливо

Прокуратура вимагатиме максимального покарання своєму колишньому колезі

Прокуратура області гарантує забезпечення повного, всебічного та об’єктивного розслідування кримінального провадження розпочатого відносно колишнього працівника прокуратури, який скоїв смертельну ДТП.

Про це йдеться у заяві прокуратури, текст якої має Перша електронна.

“Сьогодні, 14 жовтня, суд задовольнив клопотання прокуратури та обрав для винуватця ДТП виняткової міри запобіжного заходу – тримання під вартою.

В свою чергу, заступник прокуратура області та прокурор міста Кіровограда, спілкуючись з родичами загиблого хлопця запевнили, що розслідування буде проведено в максимально короткий термін, і вже найближчим часом обвинувальний акт буде скеровано до суду. Прокуратура наполягатиме на призначенні максимальної міри покарання для колишнього працівника, яке передбачено санкцією статті (ч. 2 ст. 286 КК України).

Колектив прокуратури Кіровоградської області висловлює співчуття рідним і близьким загиблого хлопця, а також велику прикрість з приводу того, що винуватцем ДТП та смерті молодої людини став працівник органів прокуратури.
Керівництво прокуратури області висловлює свою готовність надати необхідну організаційну допомогу і підтримку рідним і близьким покійного», — йдеться в ній.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар