Важливо

Серпокрилов доручив керівникам Кіровограда розібратися з фантомом зливної каналізації

На сьогоднішній апаратній нараді перший заступник голови ОДА Віктор Серпокрилов вказав міській владі на недостовірність наданої інформації стосовно зливної каналізації по вулиці Кірова в обласному центрі.

Про це повідомляє кореспондент Першої електронної.

Про існуючу проблему Віктор Серпокрилов дізнався із публікації в Першій електронній, про що й повідомив на апаратній нараді.

«Як звітували в міській раді, спектр ремонтних робіт на цій вулиці включав у себе підняття всіх каналізаційних люків та розширення існуючої зливної каналізації, – сказав перший заступник голови ОДА. – Але в коментарях мешканців вулиці йдеться про те, що зливової системи не було тут ні до ремонту, і не зробилася вона й після, хоча в звітах міськради присутня…»

Віктор Серпокрилов закликав Кіровоградський міськвиконком оперувати в звітах фактажем про реально виконану роботу, а не про те, що в неї було вкладено.

Присутній на апаратній нараді перший заступник міського голови Кіровограда Володимир Каніщев прокоментував ситуацію зі зливною каналізацією по вулиці Кірова таким чином: «Так, дійсно, вздовж всієї вулиці зливової каналізації немає. Але нижче вулиці Покровської вона є, і нижче до мосту її дійсно розширили…» Тож, наголосив Володимир Каніщев, ніякої дезінформації у звітах міськвиконком не надавав.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар