Важливо

Через «громадськість» обласна рада втрачає ще одного депутата

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Щойно на сесії обласної ради депутат Ірина Малик оголосила, що складає свої депутатські повноваження.

«Не хочу бути в раді, де правлять кукловоди!», – заявила вона.

За словами Ірини Малик сьогодні в сесійному залі відбувається те ж саме, що і при владі Януковича – депутатів змушують тиснути кнопки і не дають працювати. «Не зате наші діти і моя дочка в тому числі стояли і гинули на Майдані, щоб сьогодні тут депутатам закривали рота і вказували як і за що голосувати! Ви подивіться, що тут відбувається?! Де генерал  міліції? Чому він вийшов з зали? Покличте його – хай подивиться на цих обкурених наркоманів, які стоять за нашими спинами!», – сказала вона.

Депутат Малик повідомила, що складе свої повноваження, але спочатку попросила колег по облраді прийняти три вагомих для області рішення:

1. Про затвердження обласної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2015 роки
2. Про погодження призначення директора Бобринецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів Кіровоградської обласної ради
3. Про внесення змін до бюджету

З запропонованих питань депутати підтримали лише перше («за» 57 осіб). Щодо Бобринецької школи-інтернату, то депутати вже вдруге залишають його без керівництва. Не зважаючи на прохання депутатів В. Серпокрилова і А. Короткова не знущатися з колективу інтернату і призначити керівника, бо попереду опалювальний сезон і закладом має хтось опікуватися, депутати знову відмовилися.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*