Важливо

Любиш Україну – вчись перемагати!

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

17 вересня на Кіровоградщині стартує військовий проект «Любиш Україну – вчись перемагати!» Ідея та фінансування належить народному депутату України Станіславу Березкіну.

Проект розрахований на молодих людей, їхніх батьків, усіх небайдужих жителів Кіровоградщини та передбачає надання елементарних навичок для самозахисту. Зокрема, під час відкритих занять на стадіоні усі бажаючі зможуть навчитися розбирати та збирати автомати чи пістолети, заряджати магазини, відпрацювати основи прицілювання та правильно кидати гранати.

За словами народного депутата України Станіслава Березкіна, сьогодні, коли агресія Росії наростає, важливо подбати про самозахист та захист своїх рідних. «Будемо сподіватися, що до найстрашнішого не дійде. І разом з тим – будьмо готові до всього. Щиро бажаю, щоб навички із самозахисту усім нам не знадобилися!», – зазначив народний депутат.

Заняття із самозахисту відбудуться в шести районах Кіровоградської області протягом вересня-жовтня 2014 року: Бобринецькому, Кіровоградському, Вільшанському, Новоукраїнському, Добровеликівському, Компаніївському.

Проект реалізується спільно з партнерами:
– Кіровоградською організацією Української Спілки воїнів Афганістану;
– Знам’янським міським спортивно-технічним клубом Товариства сприяння обороні України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар