Важливо

ДАІ майже місяць мірятиме глибину ям на дорогах області

Державтоінспеція Кіровоградської області з 1 по 20 жовтня 2013 року проводитиме комісійний огляд вулично-шляхової мережі. 

Про це повідомляє сайт ДАІ УМВС в області.

Сезонне обстеження вулично-шляхової мережі Кіровоградської області працівники ДАІ проводять спільно з представниками служби автомобільних доріг у Кіровоградській області, ДП «Кіровоградський облавтодор», комунальних організацій, Укрзалізниці та Укртрансінспекції.

В ДАІ обіцяють приділити особливу увагу організації роботи щодо приведення вулично-дорожньої мережі в безпечний для руху стан, а саме відсутності ямковості, облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок, місць концентрації ДТП, забезпеченню нормативного освітлення наземних пішохідних переходів, облаштування технічними засобами регулювання дорожнього руху, а також готовність дорожніх і комунальних підприємств до утримання доріг та вулиць у зимовий період, їх готовність до надзвичайних ситуацій унаслідок різкого погіршення погодних умов осінньо-зимового періоду.

Крім того, Державтоінспекція обстежить автомобільні стоянки, розміщені вздовж автомобільних доріг державного значення, які можна буде використати для відстою транспорту на період виникнення ускладнень в дорожньому русі у зимовий період.

За результатами проведення огляду Державтоінспекція обіцяє надати відповідні вимоги власникам вулично-дорожній мережі та забезпечити контроль за їх виконанням.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар