Важливо

Піврічний показник капінвестицій зменшився на 15%

Підприємства та організації області за січень-червень за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 1126,1 млн.грн. капітальних інвестицій, що на 14,9% менше, ніж за січень-червень 2012 року.

Про це ПЕГ повідомили в головному управлінні статистики.

Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій у січні-червні 2013 року були власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 74,7% усіх капіталовкладень.

Підприємствами обласного центру освоєно 47,4% загального обсягу капіталовкладень по області.

Найбільшу частку капітальних інвестицій (46,3%) освоєно підприємствами сільського, лісового та рибного господарства, їх обсяги зросли на 36,3% порівняно з січнем-червнем 2012.

Капітальні інвестиції промислових підприємств зменшились на 34,8%, а їхня частка у загальних обсягах капітальних інвестицій становила майже чверть.

Зросли обсяги капітальних інвестицій, освоєні підприємствами, що здійснюють професійну, наукову та технічну діяльність; діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування; організаціями мистецтва, спорту, розваг та відпочинку; натомість скоротилися – підприємствами тимчасового розміщування й організації харчування; що здійснюють операції з нерухомим майном; державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування; будівництва; оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів; транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності; установами охорони здоров’я та надання соціальної допомоги; освіти.

Капітальні інвестиції у житлові будівлі склали 86,4 млн.грн. (7,7% усіх капіталовкладень), що на 48,4% менше, ніж у січні-червні 2012.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар