Важливо

Двох мешканців Кіровоградщини, які в інтернеті пропагували сепаратизм, судитимуть

За процесуального керівництва прокуратури завершено досудові розслідування кримінальних проваджень відносно двох чоловіків, мешканців м. Кіровограда та м. Олександрії, які в соціальних мережах поширювали антидержавні матеріали з закликами до повалення конституційного ладу.

Про це повідомили Першу електронну у прес-службі прокуратури Кіровоградської області

Зокрема, вказані особи на сторінках у соціальних мережах розміщували матеріали, які заклики громадян вступати в “ДНР” та ставати членами військових терористичних формувань.

Обвинувальні акти відносно підозрюваних за ч. 2 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України скеровано на розгляд суду.
В свою чергу мешканець м. Олександрії також обвинувачується за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тобто у зберіганні бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

Нагадаємо, злочинні дії підозрюваних було викрито працівниками УСБУ в області. На час досудового розслідування їм було обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар