«Зірка» поступилася «Динамо» в 1/16 фіналу Кубка України (ФОТО)

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Матч 1/16 фіналу Кубка України між командами «Зірка» (Кіровоград) — «Динамо» (Київ) занінчився.

Як повідомляє кореспондент Першої електронної, протягом першого тайму два голи у ворота «Зірки» забили Кравець Артем (№22) та Владислав Калітвінцев (№45). У другому таймі Олександр Драгович (№13) закріпив перевагу киян третім голом.

З боку гравців  «Зірки» було здійснено кілька спроб пробитися до воріт суперника, але лише раз їм вдалося забити м’яч у ворота гостей. Це зробив Андрій Бацула (№11) наприкінці другого тайму.

Матч завершився  з рахунком 1:3 на користь «Динамо», яке й виходить в 1/8 фіналу.

Не зважаючи на поразку, фанати  «Зірки» постійно підтримували гравців скандуванням запальних гасел, неодноразовим співанням народного хіта про Путіна та “пусканням хвиль” на трибунах.

Всі гроші, зібрані з продажу квитків на сьогоднішній матч, будуть передані українській армії.