Важливо

Олександрійських двірників визнали лідерами галузі

За результатами щорічного загальнодержавного рейтингу економічних показників підприємств, Олександрійське КП «Благоустрій» опинилося на ІХ місці у номінації «Показники ефективності використання ресурсів», отримало «срібло» Національного Бізнес-рейтингу та названо «Лідером Галузі 2012».

Про це повідомляє сайт Олександрійської міськради

Національний Бізнес-рейтинг (НБР) систематично визначає перелік підприємств-лідерів економіки України виключно за актуальними статистичними даними.

При визначенні переможців враховуються реальні економічні показники, відображені у фінансовій звітності підприємств.

«Ця нагорода – результат ефективної діяльності комунального підприємства, що засвідчує площину реальних справ з благоустрою Олександрії.

Як наслідок проведеної міською владою у 2011 році реформи комунальних підприємств і житлово-комунального підприємства, благоустрій міста – один з пріоритетів міської команди, що передбачає сучасні стандарти утримання доріг, озеленення вулиць та газонів, оновлення житлово-комунальної інфраструктури, малих архітектурних форм, створення затишних місць відпочинку, упорядкування прибудинкових територій та ін.», — додають в інформації.

Довідка. КП «Благоустрій» створили 2011 року з метою належного утримання вулично-шляхової мережі, споруд та зелених насаджень на території міста. До його основних функцій належать обслуговування і утримання 12 автомобільних та 6 пішохідних мостів, 210 автобусних зупинок, 360 колодязів питної води, дитячих майданчиків, пішохідних огорож, парків, скверів тощо.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар