Важливо

Кіровоградські правоохоронці організували й провели спортивне змагання для дітей-сиріт

У рамках проведення Всеукраїнських змагань з міні-футболу «Футбол без меж»  серед вихованців шкіл-інтернатів для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та підлітків, які перебувають на обліках в органах внутрішніх справ, у Кіровограді відбувся відбірковий тур змагань.

В обласному центрі його організували та провели працівники кримінальної міліції у справах дітей УМВС за підтримки департаменту освіти і науки та керівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації.

– У фінальній частині місцевого турніру за перемогу змагаються вісім команд вихованців шкіл-інтернатів з різних районів області. Переможці наприкінці жовтня представлятимуть Кіровоградщину на Всеукраїнських змаганнях з міні-футболу, що пройде у місті Полтаві, – розповів начальник ВКМСД УМВС в області Сергій Бочарніков.

У свою чергу, юні учасники футбольного турніру охоче ділилися враженнями від гри.
– Гарні змагання, дуже сподобалося брати в них участь. Взагалі краще займатись спортом, ніж проводити час на вулиці. Я, наприклад, давно граю у футбол, а у цьому турнірі сподіваюсь на перемогу, – зазначив Юрій Стеблюк, воротар команди Кіровоградської школи-інтернату.

До речі, слова юнака виявилися пророчими, адже саме його команда посіла перше місце у змаганнях і невдовзі вирушить у Полтаву, відстоювати честь Кіровоградщини.

Переможці та призери обласного етапу змагань з міні-футболу отримали грамоти і кубки.

СЗГ УМВС у Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар