Важливо

Зростання промислового виробництва в області склало 9%

Зростання промислового виробництва в Кіровоградській області склало цього року 9%.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

У нинішньому році, як свідчить статистика, вдалося досягти зростання реального сектора економіки за більшістю показників. Із плюсом спрацювали майже всі галузі.

«Промисловий комплекс області має всі необхідні передумови для вдалої реалізації завдань, визначених програмою економічних реформ Глави держави «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», яка лягла в основу «Центрального регіону-2015», а також для забезпечення динамічного та сталого розвитку матеріального виробництва та, як наслідок, підвищення добробуту життя населення», – сказав заступник директора департаменту інфраструктури та промисловості ОДА Володимир Тоцький.

За його словами, позитивна динаміка простежується з 2011 року.

У 2011 році із 36 запланованих у «Центральному регіоні-2015» проектів у галузі промисловості реалізовані усі, у 2012 – 40 із 51, цьогоріч поки 11 із 36. Така тенденція не може не тішити, адже це, насамперед, нові робочі місця й відрахування до бюджетів, – конкретизує він і додає, що вже сьогодні вдалося втілити навіть ті проекти, що планувалися на 2014 і 2015 роки – таких уже сім.

Водночас голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко зауважує, що роль влади у розвитку промисловості полягає насамперед у створенні умов для бізнесу.

«Так, ми можемо впливати на розвиток промисловості в області опосередковано. Але не треба применшувати роль влади. Наше головне завдання, яке ставить перед керівниками територій Президент, створити усі належні умови для того, щоб промисловість розвивалася і в інвесторів було бажання вкладати свої кошти у цей напрямок», – наголосив очільник регіону і нагадав, що програма «Центральний регіон-2015», яка нині проходить процес актуалізації, започаткована саме для цього.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар