Важливо

«АгроЕкспо» відвідали приблизно 12 тис. людей

Загальна кількість відвідувачів виставки «АгроЕкспо» за три дні роботи склала приблизно 12000 людей.

Про це Першій електронній повідомили організатори виставки.

У першу чергу – аграріїв з Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Вінницької, Запорізької, Харківської областей, Криму та інших регіонів України, а також гостей з Німеччини, Російської Федерації, Молдови, Республіки Білорусь та інших країн світу та СНД.

У заході взяли участь 344 компанії, експозиції яких зайняли сумарну площу 31000 м². В цілому площа відкритого майданчика для статичних експозицій, включаючи проїзди, становить 36000 м², площа парковки для легкових автомобілів учасників та гостей – більше 27000 м², площа поля для демонстраційних показів – 20000 м². На сьогодні «АгроЕкспо» – найбільший профільний виставковий захід в Україні.

Всеукраїнська агропромислова виставка «АгроЕкспо» буде проводитись щорічно. У 2014 році організатори планують зберегти політику доступності цін для вітчизняних учасників-виробників сільгосптехніки та обладнання, а також збільшити виставкову площу для статичних експозицій до 40000 м², а площу парковки – як мінімум, до 30000 м², планується також розвивати виставкову інфраструктуру для організації експозицій підприємств тваринництва.

Нагадаємо, Всеукраїнська агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки «АгроЕкспо» вперше проходи 3 по 5 жовтня в Кіровограді. Її організаторами є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Асоціація підприємств-виробників техніки і обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш», Всеукраїнська спілка громадських організацій «Українська асоціація аграрних інженерів».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар